Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkušenosti a hodnocení klientů

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ondřej Orság - Hodnocení

Efektivní, pragmatický přístup k výuce. Lektorka vede hodiny na míru mým potřebám. Profesionalita a charisma lektorky kloubí příjemné s užitečným. Doporučuji.

Pavel Dětský - Hodnocení

Na lekcích angličtiny u lektorky A.Hhaynes jsem moc spokojený. Témata probíráme tak,že jsou pro mě srozumitelná a zapamatovatelná. Oceňuji výslovnost a bohatou anglickou slovní zásobu. Za sebe mohu určitě doporučit.

Marta N. - Hodnocení - individuální hodiny AJ přes Skype

Vzhledem k mé časové vytíženosti jsem zvolila výuku přes Skype. Lektorka se umí časově přizpůsobit, intenzivní lekce začíná od první vteřiny připojení. Obsah výuky probíhá v dynamické kadenci, střídá se konverzace, gramatika, opakování, diskuze nad články. Oceňuji výslovnost angličtiny (neslyšíte český akcent), všeobecný přehled a bohatou anglickou slovní zásobu - konverzace může probíhat od obchodní angličtiny, přes lékařská témata, sport až po aktuální dění. Andrea umí motivovat k posunu z "mrtvého bodu" , dává podněty jak jazyk "zažít", i když nežijete v zahraničí.
Lektorka je příjemná, spolehlivá a trpělivá. Vřele doporučuji!

Jiří Zbořil - Hodnocení

Jiří Zbořil
Elektromechanik-elektronik
Fesh Fesh v.o.s.
Kopřivnice
Osobní přístup 1 :-)) Příjemné vystupování 1 :-)) Trpělivost se studenty 1 :-))

Lenka Wlodyková - Hodnocení

Lenka Wlodyková
referent
DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o.
Mošnov
S výukou jsem spokojena. Lektorka má vždy připravenou hodinu, která má více bloků, takže lekce má spád. Aktivně řeší naše požadavky a reaguje na (ne)připravenost studentů :-) Určitě doporučuji!

Jiří Fišer- Fesh Fesh (Kopřivnice) - Hodnocení kurzu Angličtiny

Lektorka Andrea dojíždí za námi do zaměstnání již dva roky, kde nás vyučuje. Na lekcích jsme celkem čtyři. Za mne je to určitý přínos v tom, že v kolektivu vládne určitá soutěživost a vybízí k větší aktivitě. Tímto bych chtěl paní Andree poděkovat za její trpělivost s námi, lidským přístupem k výuce a bezproblémovým dodržením termínu našich hodin.

Miroslav Pantůček - Hodnocení

Jsem moc spokojený s průběhem výuky a s přístupem p.lektorky. Vše co si domluvíme platí a hodiny jsou vedeny přesně podle mých představ. Obdivuji její trpělivost s mou osobou :-) Za sebe určitě mohu doporučit.

Jana Banašáková - angličtina

Angličtinu navštěvuji cca 2 rokem. Temáta probíráme tak, že jsou pro mě srozumitelná a zapamatovatelná. Lektorka je ochotná mi pomoci s různými tématy,které zrovna potřebuji ke své práci. Je vidět, že má hodně zkušeností z praxe a ví na co se má zaměřit. Vřele doporučuji.

A.Haynes - Re: angličtina

Děkuji za pochvalu.

Jakub Petr - Hodnocení lektora( A.Haynes)

Lekce angličtiny u lektorky A.Haynes jsem navštěvoval bezmála rok, nyní žiju už druhým rokem na Brooklynu v New Yorku a musím přiznat že její neotřelý přístup a skvělá výuka mi v začátcích pobytu v USA hodně pomohly.

A.Haynes - Re: Hodnocení lektora( A.Haynes)

Big hello to Brooklyn. I am glad it was helpfull :)

Petr - spokojenost s kurzem AJ

paní lektorka Andrea mi vyhovuje svým přístupem k výuce. Jsem velice spokojený s jejím kurzem anglického jazyka. Mohu jen doporučit! Za mě za 1.

A.Haynes - Re: spokojenost s kurzem AJ

Peťo, děkuju moc za pochvalu. Jsem ráda, že jste spokojený.

Kristýna - Hodnocení

Paní Andrea byla po celou dobu našich lekcí příjemná, nápomocná, trpělivá. Vždy se časově přizpůsobila a rychle reagovala na mé požadavky. Za mě můžu jen doporučit.

A.Haynes - Re: Hodnocení

Děkuji :).

 


Archiv

Kalendář
<< duben / 2023 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 64594
Měsíc: 1611
Den: 65