Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkušenosti a hodnocení klientů

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Miroslav Pantůček - Hodnocení

Jsem moc spokojený s průběhem výuky a s přístupem p.lektorky. Vše co si domluvíme platí a hodiny jsou vedeny přesně podle mých představ. Obdivuji její trpělivost s mou osobou :-) Za sebe určitě mohu doporučit.

Jana Banašáková - angličtina

Angličtinu navštěvuji cca 2 rokem. Temáta probíráme tak, že jsou pro mě srozumitelná a zapamatovatelná. Lektorka je ochotná mi pomoci s různými tématy,které zrovna potřebuji ke své práci. Je vidět, že má hodně zkušeností z praxe a ví na co se má zaměřit. Vřele doporučuji.

A.Haynes - Re: angličtina

Děkuji za pochvalu.

Jakub Petr - Hodnocení lektora( A.Haynes)

Lekce angličtiny u lektorky A.Haynes jsem navštěvoval bezmála rok, nyní žiju už druhým rokem na Brooklynu v New Yorku a musím přiznat že její neotřelý přístup a skvělá výuka mi v začátcích pobytu v USA hodně pomohly.

A.Haynes - Re: Hodnocení lektora( A.Haynes)

Big hello to Brooklyn. I am glad it was helpfull :)

Petr - spokojenost s kurzem AJ

paní lektorka Andrea mi vyhovuje svým přístupem k výuce. Jsem velice spokojený s jejím kurzem anglického jazyka. Mohu jen doporučit! Za mě za 1.

A.Haynes - Re: spokojenost s kurzem AJ

Peťo, děkuju moc za pochvalu. Jsem ráda, že jste spokojený.

Kristýna - Hodnocení

Paní Andrea byla po celou dobu našich lekcí příjemná, nápomocná, trpělivá. Vždy se časově přizpůsobila a rychle reagovala na mé požadavky. Za mě můžu jen doporučit.

A.Haynes - Re: Hodnocení

Děkuji :).

 


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 2462
Měsíc: 1007
Den: 132